O Projekcie

Hipotekaplus.pl to projekt realizowany przez firmę Big Wave Media Sp. z o.o. Jest to firma, która od 2005 roku działa na rynku kredytów hipotecznych.

Jako pierwsi w Polsce udostępniliśmy wyszukiwarkę kredytów hipotecznych, która pozwala wszystkim użytkownikom obliczyć dokładną ratę kredytu i poznać dokładnie oferty banków.

Postawiliśmy na nowoczesność, dlatego stworzyliśmy unikatowy model pomocy użytkownikom. Celem naszych działań jest maksymalna oszczędność czasu naszych klientów połączona z utrzymaniem wysokiego poziomu niezależnego doradztwa i kompleksowej pomocy. Nie trzeba tracić czasu na zbędne spotkania. Wszystkie informacje można uzyskać on-line, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Misja Hipotekaplus.pl

Maksymalna wygoda i oszczędność czasu dla naszych klientów, wysoki poziom obsługi, obiektywizm oraz pełna niezależność.

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w rynku finansów, informatyki oraz prawa, stworzyliśmy firmę, która korzystając z nowoczesnych narzędzi, wprowadziła nowy standard w jakości doradztwa kredytowego w Polsce. Mamy nadzieję, że nasza propozycja będzie odpowiadać Państwa oczekiwaniom i potrzebom.

Zespół HipotekaPlus

Twój osobisty doradca kredytowy na telefon

ZADZWOŃ LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

609 220 550

lub wypełnij poniższe pola